80% gadījumu, izmantojot Pamatprocedūru, tiek sasniegts efektīvs rezultāts noteiktu problēmu risināšanai cilvēka dzīvē. Tas ir neparasti augsts rādītājs, kuru reti kura tradicionālā metode spētu sniegt. Tomēr ir iespējams vēl augstāks veiksmes procents, ja jūs zināt, kā tikt galā ar šķēršļiem, kas stājas ceļā uz harmoniju. Pastāv četri šķēršļi, kas var traucēt Pamatreceptes rezultātiem. Un tie ir:
- Aspekti
- Psiholoģiskā reversija
- Atslēgas kaula elpošanas problēmas
- Enerģijas toksīni.
Šoreiz vairāk par Šķērsli Nr.2 - Psiholoģisko reversiju
EBT vienmēr tiek vispirms veikts Uzstādījums, lai risinātu tehnisko fenomenu, kas pazīstams kā Psiholoģiskā reversija (sākotnēji šo terminu ieviesa doktors Džons Daimonds, bet plašāk to padarīja pazīstamu doktors Rodžers Kalahans). Tas ir fascinējošs atklājums pats par sevi.
Vai jūs esat kādreiz
brīnījušies, kāpēc...
...sportistiem ir sasnieguma bedres?
Tas met izaicinājumu normālai loģikai. Nepastāv fizisku iemeslu, lai viņu sniegums būtu tik zems. Sportists ir tikpat labi trenēts kā pirms, tā pēc bedres, kā arī tās laikā. Bet visi sportisti to piedzīvo daudz reižu savā karjerā. Kāpēc?
...ir tik grūti atbrīvoties no atkarībām?
Galu galā atkarīgie parasti vēlas atbrīvoties no saviem kaitīgajiem ieradumiem. Viņi zina un bieži atzīst, ka ar saviem ieradumiem viņi iedragā veselību, bojā attiecības un pat savu dzīvi! Tomēr viņi turpina tādā pašā garā. Kāpēc?
...ir tik grūti tikt ārā no depresijas?
Tā ir viena no smagākajām psiholoģijas problēmām. Ja kāds izmanto tradicionālo ārstēšanu, tas parasti prasa gadiem ilgas dārgas procedūras. Un ja arī tiek panākts kāds progress, tad tas notiek maziem solīšiem. Kāpēc?
...mēs paši stāvam ceļa savai izaugsmei?
Kad mēs, piemēram, cenšamies zaudēt svaru vai iemācīties ātrāk lasīt, mēs bieži spējam "sevi apturēt", un iekrist iepriekšējā "komforta zonā", panākot nelielu progresu vai nepanākot pilnīgi neko. Kāpēc?
...ārstēšanai dažreiz nepieciešams tik ilgs laiks?
Ieilgusī saaukstēšanās, no kuras nav iespējams tikt vaļā, sastiepums vai kaula lūzums, kam nepieciešama mūžība, lai sadzītu, galvas sāpes, kuras ir un ir. Dažreiz brūces vienkārši normāli nesadzīst. Kāpēc?
Iemesls ir ķermeņa enerģijas sistēma. Tas ir faktiskais iemesls tam, ko dēvē par kaitēšanu sev jeb pašsabotāžu. Tas ir iemesls, kāpēc dažreiz mēs paši sev šķietam ļaunākie ienaidnieki un nesasniedzam tos "jaunos līmeņus", kurus patiesi vēlamies.
Papildus augstākminētajiem piemēriem, tas ir par iemeslu, kāpēc cilveki cītīgi cenšas nopelnīt naudu, bet cieš sakāvi daudzās citās jomās, lai arī zina, ka viņi spētu to visu sasniegt. Tas arī veicina psiholoģiskos blokus un apguves ierobežojumus (kā disleksijas gadījumā).
Pirms šī atklājuma cilvēku šķietamā nespēja panākt progresu jomās, kas tiem acīmredzami ir svarīgas, tika noveltas uz "gribasspēka trūkumu", "zemu motivāciju", "neapķērību" vai citiem cilvēka rakstura trūkumiem. Bet tas tā nav. Ir cits iemesls, un to ir iespējams labot.
Psiholoģiskā reversija (PR) ir šis iemesls. Tas ir ārkārtīgi svarīgs un praktiski noderīgs atklājums, kas savu ceļu atradis vairākos virzienos.
Tas ir svarīgi psiholoģijā, medicīnā, atkarību gadījumos, zaudējot svaru un neskaitāmās izmēģinājumu jomās, ieskaitot sportu un biznesu. Ja pastāv PR, tad tiks panākts neliels progress, vai arī tāda nebūs nemaz. Tas...būtībā bloķē progresu.
Kas ir psiholoģiskā reversija? To izbaudījis ikviens. Tas notiek, kad enerģijas sistēma ķermenī maina polaritāti, un tas parasti notiek, cilvēkam to neapzinoties un nejūtot. Būtībā tā ir polaritātes maiņa jūsu ķermeņa enerģijas sistēmā un ir tā, it kā jūsu "baterijas būtu ieliktas otrādi". Tas nenozīmē, ka jūs pilnība pārstājat darboties, kā "noliktu karoti" un nomirtu..bet dažās jomās jūsu attīstība tiek apturēta. PR ataino pārsteidzošu atklājumu ar plaša diapazona piemērošanu.. visās dziedināšanas un personīgās izaugsmes jomās.
Tā ir par iemeslu tam, kādēļ dažas slimības ir hroniskas un ļoti vāji reaģē uz tradicionālo ārstēšanu. Tā ir par iesmeslu tam, kādēļ dažiem cilvēkiem ir grūtības zaudēt svaru vai atteikties no atkarību raisošām vielām. Burtiski runājot, tā ir par iemeslu pašsabotāžai. PR darbojas kā pašaizsardzības mehānisms, to rada pašaizsardzība, negatīva domāšana, kas rodas neapzināti zemapziņā un tādejādi mēs to neapjaušam. Vidēji tā sastopama 40% gadījumu, tādejādi tā bieži traucē EBT. Daži cilveki ar to sastopas ļoti nedaudz (retos gadījumos), bet citi šajā stāvoklī atrodas lielākoties (arī tas notiek retos gadījumos). Vairums cilvēku ir kaut kur pa vidu starp šiem diviem galējiem poliem. Jūsos tas nerada nekādas izjūtas, tāpēc jūs nezināt tas ir jūsos vai nav. Pat vispozitīvākie cilvēki ir tam pakļauti..pat jūs un es.
Ja pastāv psiholoģiskā reversija, tā aptur visus izdziedināšanās mēģinājumus jau tās saknē, ieskaitot EBT. Tāpēc... tā ir jānovērš, lai pārējā Pamatmetode darbotos.
Tāpat kā 100% kapitālā remonta gadījumā mēs novēršam psiholoģisko reversiju pat tad, ja mums tādas nav. Tam ir nepieciešamas 8-10 sekundes, un, ja tās nav, tad nekāds ļaunums netiek nodarīts. Tomēr, ja tāda ir, tā lielākais traucēklis ceļā uz veiksmi tiktu novērsts.
Tad, kad tas ir pateikts, te ir veids, kā Uzstādījums darbojas. Tam ir 2 galvenās daļas.
- Jūs atkārtojas apgalvojumu trīs reizes, kamēr...
- Berzējat sāpju punktu vai tā vietā karatē punktu (drīzumā to paskaidrošu).
Apgalvojums
Tā kā psiholoģiskās reversijas iemesls ietver negatīvo domāšanu, tad nav nekāds brīnums, ka tās novēršana ietver neitralizēšanas apgalvojumu. Tas ir šis gadījums un te nu tas ir.
Neskatoties uz to, kam man ir šis/šī__,
Es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
Tukšo vietu aizpilda ar problēmas, kuru vēlies risināt, aprakstu. Šeit ir pāris piemēri.
**Neskatoties uz to, ka man ir šīs bailes publiski uzstāties, es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
**Neskatoties uz to, ka man ir šīs galvassāpes, es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
**Neskatoties uz to, ka man ir šīs dusmas uz savu tēvu, es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
**Neskatoties uz to, ka man ir šī stīvuma sajūta kaklā un plecos, es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
**Neskatoties uz to, ka man rādās šie murgi, es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
**Neskatoties uz to, ka man ir šī tieksme pēc alkohola, es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
**Neskatoties uz to, ka man ir šīs bailes no čūskām, es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
**Neskatoties uz to, ka man ir šī depresija, es sevi dziļi un pilnībā pieņemu.
Protams, tie ir tikai daži piemēri, jo problēmas, ko iespējams risināt ar EBT, ir bezgalīgas - jebkura specifiska problēma ir risināma ar EBT.
Caur šo uzstādījumu tiek atzīta problēma un tiek radīta pieņemšana, neskatoties uz problēmas esamību. Tas ir tas, kas ir nepieciešams, lai apgalvojums būtu efektīvs.
Tagad apskatīsim dažus interesantus apgalvojuma aspektus..
**Tam nav nozīmes, vai jūs ticat vai neticat apgalvojumam vai...jums tas vienkārši jāizsaka.
**Būtu labāk, ja tas tiktu izteikts ar jūtām un uzsvērti, tomēr arī vienkārša tā izteikšana paveiks savu darbu.
**Ir labāk to izteikt skaļi, bet, ja ir situācija, kad dodat priekšroku to nomurmināt vai veikt to klusējot, dariet to. Visticamāk, tas darbosies.
Tik daudz par uzstādījuma veikšanu, psiholoģiskās reversijas novēršanu, lai pamatmetode darbotos.
Tālāk - interesanti ir tas, ka PR forma ir tāda, ko psihologi sauc par "sekundāro ieguvumu vai zaudējumu". Piemēram, cilvekam, kas apzināti tic, ka vēlas zaudēt svaru, bieži vien būs neapzināts "štoperis" kā, "Ja es zaudēsu svaru, tas tāpat atgriezīsies, un tas man dārgi izmaksās, mainot savu gardarobi". Šis cilveks apziņā grib zaudēt svaru, bet zemapziņa darbojas vecā programma, kas viņu attur un sargā no jaunu lietu ieviešanas un finālā cilvēks ir iekšējā konfliktā un ir pret svara zaudēšanu.
Kā PR tika atklāta?
Psiholoģiskās reversijas saknes nāk no jomas, kas pazīstama kā lietišķā kinezioloģija. Viena no tās disciplīnām ir muskuļu pārbaude. Te pacients izstiepj roku gar sāniem, kamēr ārsts to virza uz leju un novērtē pacienta spēku.
Tad ārstam ar pacientu ir dialogs, un ārsts virza roku uz leju, kad pacients izsaka apgalvojumu. Ja pastāv neapzināta nesakritība ar izteikumu, tad muskuļi kļūst vāji un ārstam roku ir viegli nolaist lejā. Pretējā gadījumā rokas muskuļi paliek spēcīgi. Tas ļauj ārstiem "sarunāties ar ķermeni" un tādejādi diagnosticēt, kur varētu būt problēma.
Diktors Rodžers Kalahans šo procedūru izmantoja, strādājot ar sievieti, kura vēlējās zaudēt svaru. Lai gūtu priekšstatu, te ir tas, ko viņš stāsta savā grāmatā "How Executives Overcome the Fear of Public Speaking and Other Phobias" (Kā vadītaji pārvar bailes no publiskas uzstāšanās un citām fobijām).
"Nav tāda praktizējoša ārsta, kuram nebūtu bijusi saskare ar pecientu, kuru vienkārsi nav iespējams izārstēt neatkarīgi no tā, cik parasti terapija ir efektīva vai cik centīgi pacients un ārsts velta sevi šim uzdevumam.
Ārstēšanās resistence ārstam rada neapmierinātību un pacientam - pārdzīvojumus. To dēvē dažādos vārdos kā nāves instinkts, zaudētāja sindroms, sevis iznīcināšanas uzvedība vai negatīvisms. Šos problēmu nomāktos pacientus dēvē par nepaklausīgiem pacientiem, negatīvām personībām, indivīdiem, kas sevi iznīcina, bet viņu situācija vienmēr ir gandrīz tāda pati, šķiet, ka viņi pretojas jebkādai palīdzībai neatkarīgi no tā, kāda pieeja tiek izmantota. Viņi apgalvo, ka vēlas izveseļoties, bet nereaģē uz ārstēšanu.
Kamēr strādāju ar sievieti ar lieko svaru, kas pasludināja, ka vēlas būt tieva, es saskaros ar šo negatīvo bloku. Viņa jua gadiem bija ievērojusi diētas, bet bez lieliem panākumiem. Tomēr, pretēji nespējai samazināt ēšanu, vina paziņoja, ka vēloties zaudēt svaru.
Izmantojot muskuļu testu, es jautāju, lai viņa iedomājas sevi tievu, kāda viņa velējās būt. Rezultāts mani pārsteidza. Kad viņa iedomājās sevi bez liekajiem kilogramiem, viņai bija vāji roku muskuļi, kad veicu pārbaudi.
Mēs abi bijām pārsteigti. Tomēr neskatoties uz negatīvajiem rezultātiem, viņa uzstāja, ka veloties zaudēt svaru.
Tad es pamēģināju citu pieeju, es lūdzu, lai viņa iedomājas sevi par 15 kg smagāku, nekā viņa ir, Tagad viņas muskuļi pārbaudes laikā bija spēcīgi.
Tad es pārveidoju jautajumu, lai tas būtu vēl tiešāks. Es liku viņai skaļi pateikt: "Es vēlos zaudēt svaru." Bet tests liecināja, ka apgalvojums nav patiess.
Tad es liku viņai teikt: "Es vēlos pieņemties svarā". Tests liecināja, ka apgalvojums ir patiess. Acīmredzami pastāvēja nesaderība starp teikto un to, ko viņa vēlējās.
Ziņkārības mākts es šo testu veicu arī sešiem citiem klientiem, kuri bez panākumiem bija mēnešiem, gadiem ievērojuši diētu. Viņiem visiem bija līdzīgi rezultāti. Tas, ko viņi sacīja, ka vēlas, bija pretējs tam, kad tas pats tika pārbaudīts uz muskuļu testu.
Tā, protams, nebija pirmā reize, kad saskāros ar resistenci pret ārstēšanu. Bet tagad man bija rīks, kā to noteikt, un iespēja, kā to pārvarēt.. Lai šis apstāklis sevi raksturotu savā nosaukumā, es to nodēvēju par psiholoģisko reversiju.
...Tagad es sāku pārbaudīt visus savus klientus, atsaucoties uz to galveno problēmu (t.i."Es velos, lai man būtu labākas attiecības ar manu sievu/vīru/mīļāko", "Es vēlos tikt pāri savai frigiditātei/ impotencei/priekšlaicīgai ejakuācijai", "Es vēlos būt veiksīmīgaks(a) un labs(a) aktieris (aktrise),/dziedātājs (a)/komponists(e) utt.)
Katrā gadījumā, es liku pacientiem sniegt pretēju apgalvojumu (t.i."Es nevēlos atbrīvoties no savam satraukuma lēkmēm" utml.) Un es katru reizi izmantoju rokas muskuļu pārbaudi. Šo testu rezultāti mani mulsināja. Sev par sarūgtinājumu es konstatēju, ka daudzi klienti kļuva vāji, kad domāja, ka viņiem paliks labāk, un viņi kļūst stiprāki, kad domā, ka viņiem paliks sliktāk. Nav brīnums, ka psihoterapija ir tik sarežģīta.."
Kas izraisa PR? Galvenais iemesls ir negatīva domāšana. Pat mūsu starpā esošie vispozitīvākie domātāji apkārt nēsā neapzinātas negatīvas, sevi iznīcinošas domas. Rezultāta parasti rodas PR. Te darbojas likums, ka, jo cilvēkam ir lielāka nosliece uz negatīvo domāšanu, jo lielāka iespēja, ka viņam radīsies psiholoģiskā reversija. Dažus cilvēkus tā pārņēmusi pilnībā. Tā viņus tur, lai kur viņi nedotos. Jūs parasti varat šos cilvēkus viegli atpazīt, jo šķiet, ka šiem cilvēkiem nekas neizdodas. Viņi daudz sūdzas un uzskata sevi par pasaules upuriem.
PR ir pastāvīgs kompanjons tiem, kas cieš no depresijas. Depresija, negatīva domāšana un PR dzīvo vienā mājā.
Lūdzu saprotiet, ka PR nav rakstura trūkums. Šie cilveki nezinot cieš no hroniskas elektriskās polaritātes reversijas to ķermeņos. Būtībā viņu enerģijas sistēma darbojas pret viņiem. Tā rezultātā viņi tiek kavēti vai apturēti, lai kur arī viņi dotos. Un nav tā, ka pret viņiem nostājusies visa pasaule...tā ir viņu pašu enerģijas sistēma. Viņu baterijas ir ievietotas otrādi.
Vairums cilvēku vismaz instinktīvi zina, ka negatīva domāšana bloķē progresu. Tādēļ jau arī ir tik daudz grāmatu un mācību kursu par pozitīvo domāšanu. Tomēr līdz šim brīdim neviens nespēja izskaidrot, kā negatīvā domāšana šos blokus rada, un vel mazāk spēja sniegt veidu, kā to labot. PR paveic abus uzdevumus.
Vairumam cilvēku PR parādās noteiktās jomās. Iespējams, ka cilvēkam labi veicas daudzās jomās, tomēr, piemēram, smēķēšanas atmešanas šķiet nav viņa spēkos. Viņi var apzināti vēlēties to atmest un var pat to ļoti gribēt. Un būtībā viņi šo ieradumu pat uz kādu brīdi atmet. Tomēr beigu beigās, ja viņiem ir PR, viņi sabojā savus pūliņus un atkal sāk smēķēt. Viņi nav vāji, viņiem ir PR.
Enerģijai mūsu ķermenī ir jāplūst pareizi, ja mēs vēlamies tiekties pēc sava potenciāla un dzīvot harmonijā. Psiholoģiskā reversija ir viens no nopietniem veidiem, kā tam tiek traucēts.
PR var labot un to dēvē par EBT Uzstādījumu, kā veikšanai ir nepieciešamas pāris sekundes. Šis process sīkāk tagad netiks apskatīts, to veic kā Pamatreceptes neatņemamu sastāvdaļu. Pastāv iespēja, ka PR būs blakus ikvienam cilvēka mēģinājumam kaut ko paveikt. Pastāv tūkstošiem iespēju, bet šeit būs pāris piemēru.
Daži psiholoģiskās reversijas piemēri.
Apguves grūtības. Rakstīšanas grūtības un vairums citu apguves grūtību bieži vien rodas PR rezultātā. Riemēram, studentam labi var veikties visos priekšmetos, izņemot vienu (piemēram, ķīmija), un ir liela varbūtība, ka aiz tā slēpjas PR. Studenti nezina, ka viņiem ir psiholoģiskā reversija, jo līdz tam viņi pat nezināja, ka tāds fenomens vispār eksistē. Bet parasti viņiem ir tendence sniegt iemeslu jeb attaisnojumu savai "neatbilstībai". Viņi var teikt "Es neesmu domāta (a) ķīmijai" vai "tāda sajūta, ka nespēju uz to koncentrēties" vai "es to neieredzu". Parasti šie iemesli ir nepareizi. Un patiesais iemesls parasti ir PR. Kad viņi domā par prieksmetu, kas viņiem nepadodas, viņu polaritāte mainās, un atbilstoši no tā cieš izpildījums. Parasti, labojot PR, arī atzīmes uzlabojas.
Dažiem studentiem ir PR attiecībā uz mācīšanos vispār. Tādejādi viņi saņem sliktas sekmes un šis jautājums netiek risināts. Tāpēc tiek uzskatīts, ka students ir "lēns" vai ar "apguves problēmām". Šādu apzīmējumu, zīmogu daudzi no viņiem nēsā līdzi visu dzīvi!
Veselība. PR ir gandrīz vienmēr blakus, ja runa iet par deģeneratīvām slimībām kā vēzis, AIDS, multiplā skleroze, fibromialģija, vilkēde, artrīts, diabēts u.c. No EBT skatu punkta tas ir viens no galvenajiem šķēršļiem ceļā uz izveseļošanos. Es paredzu, ka ar laiku rietumu medicīnas novirzieni to apjautīs un integrēs PR savās metodēs.
Novēršot reversiju (vēršot Uzstādījumu uz noteiktām kaitēm), šķiet, ka tas ļauj ķermeņa dabiskajiem atveseļošanās procesiem darboties brīvāk. Tas šķiet saprātīgi, ja jūs apsverat, cik svarīgi, lai enerģija pareizi plūstu caur ķermeni. Lauzti kauli sadzīst ātrāk, ja jūsu "baterijas ir pareizi ievietotas", un tādejādi fizisko kaišu novēršana notiek daudz labāk.
Ārsti, akupunktūras speciālisti, manuālie terapeiti un citi veselības speciālisti, kuru pacienti nepanāk apmierinošu progresu, varētu vēlēties iemācīt saviem pacientiem kā novērst reversiju. Tādejādi var tikt atbrīvots veseļošanās spēks un paātrināta atveseļošanās.
Sports. Jūs droši vien varat derēt uz to, ka vainīga ir PR, kad kāda cilvēka dzīvē kāda joma tiek kavēta. Sportisti tam ir labs piemērs. Lielisks basketbola spēlētājs, kuram neveicas no soda līnijas, gandrīz noteikti cieš no PR. Labojot šo reversiju, visticamāk, ka tiks panākti dramatiski uzlabojumi. Tas pats attiecas arī uz futbolistiem, augstlēcējiem, beisbola sitējiem un visu citu veidu sportistiem. Profesionālo komandu sporta veidu īpašnieki un treneri varētu lieliski pielietot šo vieglo konceptu.
Disleksija. Ja jūs par to padomājat, tad disleksija ir klasisks PR piemērs. Faktiski reversija ir tās galvenais simptoms. Šie cilvēki papildus citām lietām maina vietām skaitļus un burtus, tādejādi tiem ir grūtības mācīties.
Annija man pienāca klāt pēc viena no mūsu semināriem un pajautāja vai es varētu viņai palīdzēt ar viņas disleksiju, kura viņai ir jau no bērnības. Viņai bija 49 gadi. Viņa man teica, ka nevarot pierakstīt pareizi tālruņa numurus. "Es varu pareizi uzrakstīt pirmos trīs ciparus," viņa sacīja, "bet es sajaucu vismaz 4 ciparus". Tad es viņai nosaucu vismaz 10 tālruņa numurus un lūdzu , lai viņa tos pieraksta. Visi no tiem bija nepareizi.
Es palīdzēju viņai labot viņas PR un nosaucu vēl 10 tālruņa numurus. Šoreiz viņa 9 uzrakstīja pareizi...un tas bija pūļu vērts.
Es nevēlos atstāt nepareizu iespaidu. Mēs nevaram viņu pilnībā atbrīvot no disleksijas. Mēs būtībā izdarījām to, ka uz brīdi atbrīvojām viņu no psiholoģiskās reversijas un ļāvām viņai normāli darboties. Tas ir pārsteidzošs PR panākumu piemērs. Šajā gadījumā, visticamāk, PR atgriezīsies un kopā ar to novirzes no normālām funkcijām. Annijai vel ir ko darīt. Bet nesaprotot PR, viņas attīstība varētu būt ļoti lēna vai arī tādas varētu nebūt nemaz.
PR bloķē progresu. ETB gadījumā ļoti svarīgi ir tas, ka ..kad eksistē PR, stimulēsanas procedūra nedarbosies. Atcerieties, ka faktiski PR bloķē progresu, kas attiecas uz EBT kā uz jebkuru citu metodi.
Man ir daudz draugu, kas strādā par psihoterapeitiem, un viņiem visiem ir bijuši daudz klientu, kas nereaģē pat ar vislabākajām metodēm. Līdz viņi uzzināja par psiholoģisko reversiju šie bloki viņiem bija pilnīga mistērija.
Pēc gadiem ilgas pieredzes EBT mēs zinām, cik bieži PR parādās. Tas notiek aptuveni 40% gadījumu. Dažu problēmu gadījumā gandrīz vienmēr PR bloķē uzlabojumus. Te galvenie piemēri ir depresija, atkarības un deģeneratīvās slimības. Tomēr vairumam problēmu PR var būt un var nebūt katrā konkrētajā gadījumā. Piemēram, vienam cilvēkam PR var būt, un viņam rodas problēmas atbrīvoties no astmas, bet otram problēmu var nebūt.
Kā lai jūs zināt, ka PR eksistē. Jūs to nevarat zināt. Tāpēc Pamatreceptē tam ir paredzēta automātiska labošana (Uzstādījums). Tam ir nepieciešamas tikai pāris sekundes, un tas nenodarīs nekādu kaitējumu pat, ja PR tur nav.
Tādēļ, ja vien PR netiek novērsta, jūsu veiksmes procents dramatiski kritīsies, izmantojot šo metodi. Tieši tāpēc PR labošana ir iebūvēta Pamatreceptē EBT.
*( (c) fragments no Gerija Kreiga sagatavotās EFT Rokasgrāmatas, ko latviski tulkojusi biedrība "Lācīša Skola")
Teorija ir teorija, bet prakse vienmēr labāka :) Tāpēc vēlreiz atgādinu, ka 18.05.2013 plkst. 14:00 aicinu visus interesentus uz praktisko nodarbību. Vairāk informācijas ----> ŠEIT
Tiekamies klātienē :)
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru